Nirvana Fitness®

Nirvana Fitness®

to system , który poprzez serię funkcjonalnych, wzmacniających ćwiczeń z zakresu pilatesu i jogi nauczy Cię jak prawidłowo oddychać, spowoduje spowolnienie i pogłębienie Twojego wzorca oddechowego (oddychanie przeponowe z wydłużonych oddechem), który zastąpi Twoje dotychczasowe nieprawidłowe płytkie oddychanie. Relaksacyjny rytm muzyki, w który wplecione są dźwięki mis tybetańskich nadają naszemu oddechowi płynność. Wszystko to wspierają fale Theta, które trakcie całego procesu, będącego „rozrywką dla umysłu”, mają bezpośredni wpływ na ośrodki relaksacyjne w naszym mózgu. Dzięki tym ćwiczeniom osiągniesz stan głębokiego relaksu. Nirvana Fitness® to nowość na rynku polskim!

Dla kogo?

Zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej jako forma profilaktyki, dla osób, które chcą przywrócić naturalny metabolizm organizmu, szczególnie dla osób:
– starszych,
– lubiących medytację, jednak mające problem z pozostaniem bez ruchu
(NirvanaFitness® umożliwia medytacje w trakcie ruchu),
– „wypalonych” i poddanych dużemu stresowi każdego dnia, cierpiący na depresję, osoby na detoksie, osoby cierpiące na bezsenność (NirvanaFitness® pozwala uspokoić, wyciszyć i zrelaksować umysł),
– cierpiących na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (NirvanaFitness® jest doskonałym treningiem dla układu oddechowego),
– studentów i uczniów (świadome oddychanie ma ogromny potencjał ku temu, by ułatwić szybkie przyswajanie wiedzy i zyskać zdolność do większego skupienia się w trakcie nauki)

Prowadzenie: Monika Domagała
Czas trwania: 60 min

Sprawdź Cennik

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Z chęcią udzielimy wszelkich informacji mailowo lub telefonicznie.

+48 501 858 790

Poznań
ul. Garbary 64

2 piętro