Zajęcia i Warsztaty

NIRVANA FITNESS®

to system , który poprzez serię funkcjonalnych, wzmacniających ćwiczeń z zakresu pilatesu i jogi nauczy Cię jak prawidłowo oddychać, spowoduje spowolnienie i pogłębienie Twojego wzorca oddechowego (oddychanie przeponowe z wydłużonych oddechem), który zastąpi Twoje dotychczasowe nieprawidłowe płytkie oddychanie. Relaksacyjny rytm muzyki, w który wplecione są dźwięki mis tybetańskich nadają naszemu oddechowi płynność. Wszystko to wspierają fale Theta, które trakcie całego procesu, będącego „rozrywką dla umysłu”, mają bezpośredni wpływ na ośrodki relaksacyjne w naszym mózgu. Dzięki tym ćwiczeniom osiągniesz stan głębokiego relaksu. Nirvana Fitness® to nowość na rynku polskim!

Dla kogo?

Zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej jako forma profilaktyki, dla osób, które chcą przywrócić naturalny metabolizm organizmu, szczególnie dla osób:
– starszych,
– lubiących medytację, jednak mające problem z pozostaniem bez ruchu
(NirvanaFitness® umożliwia medytacje w trakcie ruchu),
– „wypalonych” i poddanych dużemu stresowi każdego dnia, cierpiący na depresję, osoby na detoksie, osoby cierpiące na bezsenność (NirvanaFitness® pozwala uspokoić, wyciszyć i zrelaksować umysł),
– cierpiących na astmę i przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (NirvanaFitness® jest doskonałym treningiem dla układu oddechowego),
– studentów i uczniów (świadome oddychanie ma ogromny potencjał ku temu, by ułatwić szybkie przyswajanie wiedzy i zyskać zdolność do większego skupienia się w trakcie nauki)

Prowadzenie: Monika Domagała
Czas trwania: 60 min
Sprawdź Grafik 
Sprawdź Cennik

Pilates

System ćwiczeń stworzony przez Josefa Pilatesa, którego celem jest optymalizacja płynności ruchu oraz stopniowe zwiększanie jego dynamiki rozciągając i uelastyczniając wszystkie mięśnie ciała, wzmacniając mięśnie głębokie oraz mobilizując stawy. Do najważniejszych elementów tego treningu zaliczamy kontrolę ruchu, precyzję i płynność ruchu oraz świadome oddychanie. Dzięki temu treningowi poprawimy sylwetkę, nasze ruchy staną się bardziej płynne i eleganckie. Ćwiczenia Pilatesa można określić nauką świadomości ciała.

Dla kogo?

Zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej i poziom sprawności fizycznej, dla sportowców, jako trening uzupełniający lub jako forma rehabilitacji po kontuzji.

Prowadzenie: Monika Domagała
Czas trwania: 45 min
Sprawdź Grafik 
Sprawdź Cennik 

FormaM jest projektem który bazując na wiedzy z zakresu fizjoterapii i położnictwa ma na celu przygotować Cię to bycia Aktywną Mamą. Pragniemy abyś po naszych zajęciach potrafiła świadomie uczestniczyć w porodzie oraz cieszyła się nienaganną kondycją fizyczną.

Oferujemy Ci zarówno zajęcia z aktywności fizycznej, jak i naukę oddechu, relaksacji oraz poszerzoną wiedzę z zakresu położnictwa. Zajęcia z nami pozwolą Ci poznać twoje ciało oraz objąć pełną kontrolę nad organizmem.

W ramach co tygodniowych spotkań przygotowaliśmy dla Was także po 2 spotkania z ratownikiem medycznym, który przeprowadzi Was przez najważniejsze aspekty pierwszej pomocy dla niemowląt, a także 2 spotkania z dietetykiem który opowie o znaczeniu zdrowego żywienia w trakcie ciąży oraz w trakcie karmienia piersią.

Szczegóły całęgo programu: sprawdź TUTAJ
Sprawdź Grafik
Sprawdź Cennik

Core Stability – czyli trening stabilizacyjny opiera się na pracy mięśni głębokich. Ma na celu wzmocnienie gorsetu mięśniowego otulającego tułów od obręczy barkowej po obręcz miedniczą oraz skorygowanie wad postawy. Systematyczny trening zmniejsza objawy bólowe kręgosłupa, poprawia osiągnięcia sportowe, przywraca balans mięśniowy, dzięki czemu zapobiega urazom, jest również zalecany po już przebytych urazach.

Dla kogo?

zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej i poziom sprawności fizycznej, dla sportowców, jako trening uzupełniający lub jako forma rehabilitacji po kontuzji.

Czas trwania: 45 min
Sprawdź Grafik
Sprawdź Cennik

Czas trwania: 45 min
Sprawdź Grafik
Sprawdź Cennik

Zdrowy kręgosłup

zajęcia mają charakter profilaktyczny i mają zapobiegać ewentualnym
bólom oraz zmianom w obrębie kręgosłupa. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające,
mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe (w
szczególności mięśnie odpowiedzialne za postawę ciała) oraz ćwiczenia oddechowe. Dzięki
regularnemu treningowi pozbędziesz się bolesności w okolicach kręgosłupa, uelastycznisz
mięśnie i zmniejszysz ich napięcie. Zajęcia te poprawiają ogólną sprawność ciała, a uczestnicy
już po kilku zajęciach odczuwają poprawę samopoczucia oraz wyglądu własnej sylwetki.
Podczas zajęć wykorzystujemy różny sprzęt rehabilitacyjny (m.in. piłki fit-ball, piłki easy-ball,
dyski sensomotoryczne, itd.).

Dla kogo?

zajęcia dla wszystkich niezależnie od grupy wiekowej jako forma
profilaktyki, szczególnie jednak przeznaczone dla osób, które cierpią na różne
zwyrodnienia i wady kręgosłupa oraz osób pracujących w pozycji siedzącej lub
stojącej (te osoby są szczególnie narażone na tego typu schorzenia).

Prowadzenie: Monika Domagała
Czas trwania: 45 min
Sprawdź Grafik 
Sprawdź Cennik 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Z chęcią udzielimy wszelkich informacji mailowo lub telefonicznie.

+48 501 858 790

Poznań
ul. Garbary 64

2 piętro