Dietetyka

Pierwsza wizyta/godzinna konsultacja – 90 zł

Omówimy co się dzieje, wspólnie ustalimy cel, dokonamy pomiarów ciała analizatorem składu ciała** – przeczytaj niżej jak się przygotować. Jeśli posiadasz, zabierz wyniki morfologii krwi, lipidogram i wyniki tarczycy oraz 3 dni zapisuj co jesz, w tym 1 dzień wolny od pracy. Umów się już dziś! 

Kontakt: centrum@garbary64.pl, tel: 501 858 790

Wizyta kontrolna/30-minutowa konsultacja – 50 zł

Podczas wizyty kontrolnej wspólnie monitorujemy postępy – pozwala to jeszcze lepiej dostosować sposób żywienia, jadłospis i aktywność fizyczną dla jak najlepszych efektów.

Jadłospis 14/28 dni – 180/280 zł

Jadłospis tworzę od podstaw korzystając z ankiety, którą wypełniamy podczas wizyty. Wraz ze wskazówkami wysyłam go mailem w ciągu kilku dni. Jadłospis jest w pełni zbilansowany pod kątem celu, trybu życia, upodobań (potrawy, produkty, czas, budżet), alergii pokarmowych, zawartości witamin i składników mineralnych oraz ewentualnych chorób i innych ograniczeń. W przypadku placówek żywienia zbiorowego i firm cateringowych koszt do ustalenia.

Trening personalny* – 90 zł/60 min

Oferta obejmuje trening, który odbywa się na prywatnej sali obok gabinetu, w Twoim domu lub w dowolnym klubie. Rozpisuję Twój plan treningowy w zależności od celu i poziomu zaawansowania. Już po pierwszym treningu możesz i potrafisz ćwiczyć samodzielnie na siłowni (w profesjonalnym klubie lub siłowni domowej), również z ciężarem własnego ciała, pasami typu TRX lub bez sprzętu, również w domu. Ustalam również strefy tętna dla najlepszych efektów.

Analiza składu ciała – 30 zł (0 zł przy każdej wizycie)

Dostępny pakiet 99 zł za 6 pomiarów – 2 pomiary gratis! Pomiar urządzeniem pomiar analizatorem składu ciała metodą BIA. Urządzenie wskazuje m.in. masę ciała, mięśni, poziom tkanki tłuszczowej, nawodnienie i wiele innych. Pozwala monitorować efekty wspólnej pracy.

Pakiet NA CAŁEGO – 330 zł (20% zniżki)

Chcesz wystartować i od razu dać z siebie wszystko? Pakiet NA CAŁEGO jest właśnie dla Ciebie! Co zawiera? Pierwszą wizytę, trening personalny i jadłospis 14 dni Pakiet obowiązuje do odwołania i nie jest stałym elementem oferty.

Pakiet ROCZNA ZMIANA – 999 zł (25% Zniżki)

Chcesz w ciągu roku odmienić swoje życie i wejść na wyższy poziom? Zdrowie, forma, redukcja, masa, siła – czego tylko zapragniesz! W pakiecie pierwsza wizyta, 11 kontroli, 2 jadłospisy po 14 dni, 4 treningi personalne. Pakiet obowiązuje do odwołania i nie jest stałym elementem oferty.

Zniżka DLA PAR (-50% dla drugiej osoby)

Chcesz wprowadzić zmiany z partnerem? Zabierz go ze sobą i skorzystajcie ze zniżki na konsultacje żywieniowe, jadłospis lub trening. Będziecie jeść zwykle to samo (w zależności od upodobań i stanu zdrowia), każdy w odpowiednich proporcjach w zależności od celu!

Inne testy diagnostyczne

Oferta obejmuje testy na nietolerancje i alergie pokarmowe, obecność celiakii, kandydozy, badania flory jelit, a także wiele innych! Większość badań wykonywana jest we wskazanym laboratorium na podstawie skierowania. Zapytaj o szczegóły i dowiedz się więcej.

Inne

Szkolenia, zakupy z dietetykiem, sprzątanie kuchni z niekorzystnych produktów, wspólne gotowanie, warsztaty dla dzieci i dorosłych, dojazd z analizatorem, zajęcia i wizyty grupowe, stała opieka – zapytaj o szczegóły

Kontakt: centrum@garbary64.pl

501 858 790

* Treningi personalne mogą odbyć się na w naszej sali przy gabinecie z podstawowym sprzętem (gumy, hantle, pasy TRX) lub prywatnej i w pełni wyposażonej siłowni (maszyny, wolne ciężary, suwnice, wyciągi) znajdującej się w okolicach ogrodów..

Zaraz obok znajdują się tereny nad rzeką Warta– idealne miejsce na trening na świeżym powietrzu. Podczas treningów w zależności od obranego celu poznasz założenia aktywności fizycznej oraz wiedzę dostosowaną do poziomu zaawansowania. Nauczysz się prawidłowej techniki wykonywania ćwiczeń, poznasz sposoby rozgrzewki, rozciągania i znaczenie odpoczynku oraz prawidłowego odżywiania. Otrzymasz również rozpisany plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i już po pierwszym treningu będziesz w stanie ćwiczyć samodzielnie.

** Aby wyniki analizy składu ciała były dokładne postaraj się zdjąć wszelkie metalowe elementy ubioru i biżuterii. Szacowana masa ubrania zostanie uwzględniona w urządzeniu – nie musisz się rozbierać. Należy unikać pomiarów po basenie, saunie, kąpieli, intensywnym wysiłku fizycznym, napojach moczopędnych, bezpośrednio po posiłku – zjedz co najmniej 2, a najlepiej 4 godziny wcześniej.

Pomiarom nie mogą się poddać osoby poniżej 7. roku życia, kobiety w ciąży i w trakcie miesiączki, chorzy na padaczkę oraz osoby z rozrusznikami serca i innymi urządzeniami elektrycznymi. Nie należy kremować dłoni i stóp oraz warto w miarę możliwości utrzymywać wizyty w podobnych godzinach po wcześniejszym wypróżnieniu.